O autorze
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych fryzjerów - stylistów w kraju. Od lat współpracuje z marką L'Oréal Professionnel, której jest ambasadorem i Polską Sekcją Wielkiego Fryzjerstwa Francji (Haute Coiffure Francaise). Ma własną rubrykę w "Pani", czesze do sesji zdjęciowych w magazynach "Twój Styl", "Viva", "Glamour" i "Elle". Jego nazwisko pojawia się przy dużych projektach, takich jak Festiwal w Sopocie, programy telewizyjne "Taniez z gwiazdami", "Idol", czy "Chcę być piękna"

Co powinniśmy mieć na głowie w okresie świąteczno-noworocznym

W zbliżającym się okresie świąteczno-noworocznym warto byłoby wspomnieć o fryzurach, upięciach, dodatkach i ozdobach do włosów jakie w tym sezonie są na czasie aby nie popełnić faux pas i np nie wystąpić z brokatem na włosach. Święta, Sylwester i okres karnawału to czas kiedy każdy z nas pragnie wyglądać wyjątkowo.

Oprócz przedświątecznej wizyty u swojego fryzjera, który nada kształt fryzurze, odświeży kolor, wypielęgnuje włosy wiedzieć trzeba jak je uczesać aby nasze włosy wyglądały inaczej niż na co dzień. Poprzez stylizację możemy uzyskać różnego rodzaju formy, kształty i fakturę włosów.

Chcę powiedzieć, że w upięciach dowolne są wszelkiego rodzaju interpretacje od bardzo wykwintnych, wyczesanych i eleganckich koków poprzez bardzo modny element warkocza w tym sezonie w różnych konfiguracjach do fryzur wręcz niedbale upiętych. Zapewne część z Pań będzie czesała się u fryzjera lecz niektóre z Was świetnie poradzą sobie ze stylizacją włosów w domu. Nawet jeżeli jesteś bardzo zajęta i zagoniona w tym przedświątecznym okresie na wieczór wigilijny czy zabawę sylwestrową wystarczy upiąć włosy gumką w prostego kucyka, wysoko, na czubku głowy.

Pamiętajmy jednak, że w tym sezonie sama fryzura to za mało. Prym wiodą dodatki z elementami kwiatów, kamieni ozdobnych a nawet ćwieków. Mamy również powrót diademów, który do tej pory był de mode. Kapelusze, kokardy różnej wielkości, toczki, ozdobne opaski, kolorowe chusty, które wplatamy we włosy a także bardzo efektowne spinki, grzebienie, klamry i kolorowe wsuwki. Takie dodatki mogą sprawić, że całość stylizacji nabierze niecodziennego szyku i nawet najprostsze, niezbyt wypracowane uczesanie będzie miało odświętny charakter.


Na każdą taką okazję bez względu na wszystko zabierzmy ze sobą uśmiech i dobry nastrój czego wszystkim na Święta Bożego Narodzenia i kolejny 2013 rok serdecznie życzę.

Dziękuję wszystkim czytelnikom za czas spędzony ze mną w tym roku. Miło mi było podzielić się z Państwem moim doświadczeniem i wiedzą w zawodzie, jednakże na chwilę obecną chciałem z Państwem pożegnać się z powodu zbyt wielu aktywności zawodowych, które przyjąłem na siebie w nadchodzącym roku
Do usłyszenia a wszystkich tych, którzy będą za mną tęsknić;) zapraszam do Atelier na Nowogrodzką 18 gdzie prawie zawsze mogą mnie Państwo spotkać:)
Trwa ładowanie komentarzy...