O autorze
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych fryzjerów - stylistów w kraju. Od lat współpracuje z marką L'Oréal Professionnel, której jest ambasadorem i Polską Sekcją Wielkiego Fryzjerstwa Francji (Haute Coiffure Francaise). Ma własną rubrykę w "Pani", czesze do sesji zdjęciowych w magazynach "Twój Styl", "Viva", "Glamour" i "Elle". Jego nazwisko pojawia się przy dużych projektach, takich jak Festiwal w Sopocie, programy telewizyjne "Taniez z gwiazdami", "Idol", czy "Chcę być piękna"

Produkty, które trzeba mieć w domu

Włos ma własne życie, własny kierunek. Zawsze mówię, że włosy są jak woda. Z nimi się nie wygra. Trzeba im ulegać, trzeba się do nich dostosowywać. Przede wszystkim trzeba o włosy bardzo dbać.

Używamy różnych produktów w zależności od problemu. Jeśli włos jest bardzo suchy, wówczas używamy tak zwanej serii Intense Repair, czyli bardzo szybko odbudowującej, nawilżającej włosy. Jeżeli chodzi o pielęgnację włosów koloryzowanych po lecie, są to kosmetyki z filtrami, przedłużającymi życie koloru. Intense Color to pielęgnacja włosów po kolorze.

Jakie produkty do pielęgnacji trzeba mieć w domu


Tu też są zróżnicowane środki - maska, mleczko, odżywka. W zależności od stopnia uwrażliwienia włosa. Jeżeli użyjemy za mocnych produktów, to ten włos obciążymy. Jeżeli użyjemy za słabego produktu, to włos nie dostanie odpowiedniej ilości odżywienia i wtedy też nie uzyskamy właściwego efektu. Wszystko musi być właściwie dobrane. Najlepiej gdyby dobrane zostało w salonie przez specjalistę, który prowadzi klienta.

Włosy są jak cera, jak skóra, jak ciało się starzeją. Ludzie o tym i mało wiedzą i do tej pory nie było produktów które były stworzone na miarę. Włos siwy na przykład to jest włos zmęczony działaniem czasu. To jest włos starszy, który wymaga jeszcze innej pielęgnacji.
Trwa ładowanie komentarzy...