O autorze
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych fryzjerów - stylistów w kraju. Od lat współpracuje z marką L'Oréal Professionnel, której jest ambasadorem i Polską Sekcją Wielkiego Fryzjerstwa Francji (Haute Coiffure Francaise). Ma własną rubrykę w "Pani", czesze do sesji zdjęciowych w magazynach "Twój Styl", "Viva", "Glamour" i "Elle". Jego nazwisko pojawia się przy dużych projektach, takich jak Festiwal w Sopocie, programy telewizyjne "Taniez z gwiazdami", "Idol", czy "Chcę być piękna"

Przyszła jesień. Jak pielęgnować włosy po lecie

Pielęgnacja włosów latem to mega nawilżanie, ultra nawilżanie. Czyli filtry, filtry i jeszcze raz filtry. Czyli ochrona włosów przed słońcem. Po lecie natomiast trzeba się skupić na odbudowie struktury włosa. Nadal trzeba intensywnie je nawilżać. Trzeba też bardzo regularnie je pielęgnować. Zarówno w domu, jak i w salonie.

Oczywiście zupełnie inaczej pielęgnujemy włosy w domu i w zakładzie. L'Oreal Professionnel ma przygotowane produkty, które świetnie zadbają o włosy. Każda klientka może je zakupić w salonie. Także w moim. L'Oreal Professionnel ma także produkty dostępne tylko w salonie fryzjerskim. Są one bardzo profesjonalne, bardzo wyspecjalizowane, do użycia tylko przez fryzjera - stylistę. One są skumulowane odżywczo, bardzo energicznie rozwiązują problemy włosów.

Jak pielęgnować włosy po lecie


Szampon i odżywka to jest najprostszy produkt dla klienta. To jest podstawowa forma pielęgnacji.

Pielęgnacja włosów oznacza kilka etapów. Pierwszy gest dla włosów to jest ich mycie. Drugi to pielęgnacja. Trzeci gest to jest stylizacja. Czwarty gest to jest wykończenie fryzury.

Pierwszy gest to jest bardzo dobry szampon. Musi być odpowiednio dobrany do typu włosów, odpowiedniego problemu włosów, bądź też do skóry głowy. Dwa: jeżeli chodzi o pielęgnację, to L'Oreal Professionnel oferuje bardzo zaawansowane, rozbudowane produkty. Jest to mleczko, jest to odżywka, jest to maska. Każdy produkt to inny rodzaj pielęgnacji włosów danego rodzaju. W zależności od rodzaju włosa.

Trzeci gest to jest stylizacja. Tu także produkt musi być dobrany do odpowiedniego rodzaju włosa, grubości. Czy to jest włos prosty, kręcony, czy on jest cienki, czy gruby. Czy to ma być pianka odbijająca od nasad, czy zwiększająca objętość włosów.
Trwa ładowanie komentarzy...